Vintage of Mauritius 40% 0,70 L

Vintage of Mauritius 40% 0,70 L

na ceste Strážiť dostupnosť Za nákup získate 54 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
54,90€ cena bez DPH 45,75€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: nie je skladom
  • Doručenie kuriér: nie je skladom
  • Doručenie BA EXPRES: nie je skladom
Tovar je aktuálne vypredaný.
Poslať upozornenie, keď bude výrobok opäť na sklade.
Popis produktu

Vintage of Mauritius 40% 0,70 L

Výnimočný maurícijský trikrát destilovaný rum z melasy zrejúci v dubových sudoch. Stará pôvodná receptúra vytvára atmosféru exotického ostrova a jeho histórie. V chuti možno nájsť dubové drevo, tropické ovocie, korenie, orechy.

Základom výnimočnej kvality týchto rumov je kombinácia viacerých faktorov. Najkvalitnejšie vstupné produkty - krištáľovo čistá voda, výberová cukrová trstina zbieraná ručne, kvalitné kvasinky. Na všetky fázy výrobného procesu dohliadajú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. rumy sú destilované spôsobom "column still". Destilačné kolóny dosahujú teplotu až 120°C. Na začiatku destilácie sa oddelia všetky nežiadúce zložky. Následne sa surovina uloží do veľkej kade známej ako "column classic" kde dôjde k oddeleniu alkoholu od iných prchavých látok.

Sopečný ostrov Maurícius je pre znalcov kvalitných rumov zárukou výnimočných žážitkov. Prvé zmienky o výrobe alkoholu z melasy ako druhotného produktu po spracovaní cukrovej trstiny na trstinový cukor boli datované už za obdobia holandských kolonizátorov. Nazývali ho Arak.

Informácie o produkte
Značka Vintage Rum
EAN 6091302211021
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Kartónik
Krajina Maurícius
Minimálny odber 1 ks