Sérum Puente Centenario 40% 0,70 L

Sérum Puente Centenario 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 94 bodov
35%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
94,90€ cena bez DPH 79,08€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Sérum Puente Centenario 40% 0,70 L

Novinka vo svete rumov na slovenskom trhu prichádza z radu rumov Sérum.

Samotný rum je farby svetlého jantáru. Bohatá, krásne zaoblená aróma s jedinečnou variáciou vôní. Guľatá a plná chuť zrelého ovocia s príjemným, suchým a intenzívne dlhým koncom.

Cukrová trstina pre rumy Sérum sa pestujú v Paname, v údolí v provincii Herrara, v oblasti, ktorá je svojimi optimálnymi klimatickými podmienkami ideálna na pestovanie cukrovej trstiny najvyššej kvality. Trstinový med sa získava lisovaním stoniek trstiny a následným odparovaním prebytočnej tekutiny.

Tým sa stáva základnou surovinou na výrobu tohto lahodného rumu. Tento "med" následne kvasí v nerezových kadiach po dobu niekoľkých dní. Po dosiahnutí 4-6% alkoholu je pripravený na destiláciu. Tá prebieha v kolonovom destilačnom zariadení. Výsledný destilát - rum alebo "aquardiente" (ohnivá voda s obsahom 29 - 60% alkoholu) je pripravený na dlhú dobu zrenia.

Pokiaľ máte radi štýl rumu ako je napríklad Diplomatico alebo Don Papa tak tento rum rozhodne musíte ochutnať a verte, že nebudete sklamaní.

Názov Puente Centenario znamená Most storočia. A jedná sa o most spájajúci pevninu Južnej a Strednej Ameriky, ktorú Panamský prieplav v roku 1914 na dlhé roky oddelil.

Informácie o produkte
Značka Sérum
EAN 8595676600231
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 35%
Balenie Kartónik
Krajina Panama
Minimálny odber 1 ks