- 47%
- Obsah alkoholu
- 0.7 l
- Objem fľaše
- Osobný odber DRINKPOINT: 10.03.2026
- Doručenie kuriér: 10.03.2026
- Bratislava – večerné doručenie: zajtra
Rum Shark Venezuela 2009 47% 0,70 L
12 rokov iba tropického zrenia a úplne bez aditív to je Rum Shark Venezuela 2009. Vodopád Salto Ángel sa stal ambasádorom prvého rumu z Venezuely v ponuke značky Rum Shark.
Počiatky tohto rumu siahajú až do konca 18. storočia, kedy bola v hornatej časti severnej Venezuely založená usadlosť, ktorá sa venovala pestovaniu kávy, kakaa a cukrovej trstiny. Rum sa tu začal produkovať v 30.rokoch 19.storočia a vďaka tomu sa pýši titulom najstaršieho rumu vo Venezuele. V dnešnej dobe túto nezávislú rodinnú spoločnosť riadi už 5.generácia a neustále dohliada na dodržiavanie tradičných postupov a hrdo na všetky svoje produkty umiestňuje označenie „Ron de Venezuela“.
Ide o rum, ktorý bol vydestilovaný a starený vo Venezuele pod hlavičkou spoločnosti Distribuidora Sofa a v minulosti získal mnoho ocenení na medzinárodných súťažiach, v ktorých sa dodnes pravidelne umiestňuje na najvyšších priečkach. Nechajte vo svojom pohári vyniknúť jeho unikátny charakter, ktorý nemožno vybudovať inou cestou ako tvrdou prácou, prvotriednou starostlivosťou a morom času.
| Značka | Rum Shark |
|---|---|
| Kolekcia | Rum Rum Shark |
| EAN | 8594057575373 |
| Objem | 0.7 l |
| Veľkosť | Bežné fľaše |
| Alk. | 47% |
| Vek | 12r. |
| Krajina | Venezuela |
| Minimálny odber | 1 ks |