Havana Club Rum of Skepta 40% 0,70 L

Havana Club Rum of Skepta 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 109 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
109,90€ cena bez DPH 91,58€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: zajtra 
  • Doručenie kuriér: 04.04.2023 
  • Doručenie BA EXPRES: zajtra 
Popis produktu

Havana Club Rum of Skepta 40% 0,70 L

Havana Club a medzinárodná hudobná ikona Skepta s hrdosťou píšu ďalšiu kapitolu ich globálnej spolupráce - limitovaná edícia rumu, Rum of Skepta. Po vytvorení dvoch jedinečných fliaš Havana Club 7 Aňos v lete 2020 a 2021, ktoré čerpali inšpiráciu z prepletených koreňov kubánskeho rodiska značky a vlastného dedičstva Skepta, je Rum of Skepta vrcholom cesty, ktorá je ódou na kreativitu, impulzov vnútornej sily a sily spoločenstva.

Rum of Skepta predstavuje novú vzrušujúcu kapitolu v príbehu Havana Club, kde vidíme hudobníka pracovať po boku maestrov značky, aby vytvorili jedinečného ducha. Dozrievanie spolupráce – a nahromadenie predchádzajúcich kapitol projektu – Rum of Skepta bol vyrobený tak, aby zhrnul pocit rafinovanej elegancie, symbolický emblém rastu, úspechu a luxusu. Zmes, ktorú vytvoril sám Skepta spolu s Maestrom Ronerom Asbelom Moralesom na Kube, počas návštevy začiatkom roku 2020, odráža túto náladu s okrúhlym, vyváženým chuťovým profilom a jemnou chuťou. Je výsledkom výnimočného stretnutia tých, ktorí sú na vrchole svojich odborov a pokračuje v hrdej tradícii výroby rumu v krajine, ktorá je bohato zakorenená v kubánskej kultúre.

Havana Club “Rum of Skepta” je exkluzívna limitovaná edícia vyrobená v počte iba 3000 fliaš a predáva sa iba v 10 krajinách na celom svete. Jednoducho exkluzivita sama o sebe. Výborne teda doplní vašu zbierku, alebo poslúži ako bezpečná investícia.

Informácie o produkte
Značka Havana
EAN 8501110086363
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Balenie Kartónik
Krajina Kuba
Minimálny odber 1 ks