That Boutique-y Gin Company Retro Gin Fridge 46% 0,40 L

That Boutique-y Gin Company Retro Gin Fridge 46% 0,40 L

na sklade Za nákup získate 45 bodov
46%
Obsah alkoholu
0.4 l
Objem fľaše
45,92€ cena bez DPH 38,27€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: 06.12.2021 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

That Boutique-y Gin Company Retro Gin Fridge 46% 0,40 L

That Boutique-y Gin Company prichádza s ďalším vychyteným produktom! Mini retro chladnička plná ginu!

Táto šmrncová retro plechová chladnička je snom každého milovníka ginu. Je naplnená ôsmimi 50 ml fľaštičkami chutných a zábavných ginov That Boutique-y. Tak ako oceňovaný Moonshot Gin alebo ananásový Spit-Roasted Pineapple Gin, tak aj ostatné sú vyrábané iba ručne a v malých šaržiach. Zabalené v nádhernom balení, pripravené na darovanie či objavovanie. (Akoby jeden povedal - ideálny darček!) Navyše získate mimoriadne štýlovú plechovku (tin) a to je veru GIN-TIN-WIN!

That Boutique-y Gin Company Retro Gin Fridge obsahuje:

Yuzu Gin 0,05 l 46 %
Kuriózny citrusový gin, v ktorom by ste citrón alebo limetku hľadali márne. Najdete v ňom však ovocie yuzu, čo je zvláštny kríženec citrónu a mandarínky.

Moonshot Gin 0,05 l 46%
Každý gram botaniky použitej na výrobu tohto ginu bol vyslaný do blízkeho vesmíru (viac ako 24 km) a vystavený poriadnemu tlaku vzduchu. A aby to stále nebolo málo, pridali do tohto ginu aj Moonrock pre dosiahnutie serióznej g-astronómie.

Smoked Rosemary Gin 0,05 l 46% 
Gin s luxusným a herbálnym charakterom. Čerstvý rozmarín, dymový čaj Lapsang Souchong a bukom údený jačmeň, mu dodávajú výrazný a zaobleny chuťový profil.

Rhubarb Triangle Gin 0,05 l 46 % 
Rebarbora na tento gin bola získaná zo slávneho rebarborového trojuholníka, ktorý tvoria mestá Bradford, Leeds a Wakefield. (Môžete vidieť aj na etikete ginu)

Spit-Roasted Pineapple Gin 0,05 l 46 %
Celé ananásy sú pražené na troške demerara cukru, dokým sa nevytvorí nádherná karamelizácia. Následne sa ananás kombinuje s plným a jasným ginom. Klasika z roku 1920 sa vracia v 21. storočí.

Strawberry & Balsamico Gin 0,05 l 46 %
Klasický ginový základ ako plátno pre pridanie čerstvých jahôd, čierneho korenia a najlepšieho balzamikového octu, akého je možné za peniaze kúpiť.

Finger Lime Gin 0,05 l 46 %
Finger lime je zvláštne ovocie, ktoré ma textúru ako kaviár, a chutí absolútne úžasne. Proste navrhnuté pre gin.

Cherry Gin 0,05 l 46 %
That Boutique-y Company vzali klasický gin a zmiešali ho s kombináciou sladkých a kyslých Marasca čerešní. A samozrejme s troškou korenia. Vynikajúci na popíjanie a ešte lepší na miešanie!

Informácie o produkte
Značka That Boutique-y Gin Company
EAN 5052598189549
Objem 0.4 l
Veľkosť Mini fľaše
Alk. 46%
Balenie Plech
Krajina Spojené kráľovstvo
Minimálny odber 1 ks