Máme štandardne otvorené. Z dôvodu vyššej vzájomnej ochrany pri doručovaní balíkov kuriérom, pripadne osobnom odbere, je možná úhrada len platobnou kartou. Ďakujeme za pochopenie
Chivas Regal XV Manchester United Limited 40% 0,70 L

Chivas Regal XV Manchester United Limited 40% 0,70 L

Novinka na sklade Za nákup získate 53 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
6 ks
Počet fliaš v kartóne
53,09€ cena bez DPH 44,24€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Chivas Regal XV Manchester United Limited 40% 0,70 L

Jedna trofej skrátka zostave z roku 1999 nestačila. Na sklonku storočia sa prepisovala história, keď tento tím vyhral prvú z troch trofejí v sezóne, keď Andy Cole lobom prekonal brankára Spurs vo finále Premier League. V 47. minúte tohto zápasu proti Tottenhamu Hotspur začal tím Manchesteru United svoju cestu stať sa ikonou.

Moment, ktorý si treba vychutnať, dokonale dopĺňa rovnako jedinečná 15-ročná whisky. Ide o kombináciou kvalitnej sladovej a obilnej whisky, ktorá sa necháva vyberane dozrievať v tých najkvalitnejších sudoch. Zamatová ovocná zmes je vhodná na oslavu špeciálnej príležitosti – a trojnásobný zisk titulu za oslavu rozhodne stojí.

Limitovaná séria, ktorej účelom je osláviť štyri ikonické úspechy tímu Manchester United – ideálny darček pre fanúšika Manchester United z vášho okolia.

Z každej vyrobenej plechovej nádoby určenej na predaj venuje Chivas 0,05 £ v prospech nadácie Beyond Sport, ktorá propaguje využívanie športu na riešenie sociálnych problémov v komunitách po celom svete.

Informácie o produkte
Značka Chivas Regal
EAN 5000299622322
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Vek 15r.
Balenie Plech
Krajina Škótsko
Počet kusov v kartóne 6 ks
Minimálny odber 1 ks