Máme štandardne otvorené. Z dôvodu vyššej vzájomnej ochrany pri doručovaní balíkov kuriérom, pripadne osobnom odbere, je možná úhrada len platobnou kartou. Ďakujeme za pochopenie
Kirk and Sweeney 23YO 40% 0,70 L

Kirk and Sweeney 23YO 40% 0,70 L

na sklade Za nákup získate 50 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
6 ks
Počet fliaš v kartóne
50,10€ cena bez DPH 41,75€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Kirk and Sweeney 23YO 40% 0,70 L

Rum Kirk and Sweeney je vyrábaný z tej najlepšej, ručne obrábanej čerstvej cukrovej trstiny v malých šaržiach, zrejúcich v dubových sudoch po dobu celých 23 rokov, pričom sa teda nejedná o systém solera.

Dokonalo geniálnu koncepciu týchto rumov ukončujú netradične atraktívne, ručne balené fľašky v tvare „onion“ (ktoré v dobách 18.stor. často obsahovali rum). Dielo dotvára krk s múzejnou fotografiou lode a elegantný korkový uzáver s pečaťou evokujúcou námornú mosadz. 23 rokov v najlepších sudoch skytá úžasná komplexnosť a bohatosť chuťových vnemov postupujících od čerstvosti, príjemnej sladkosti až po stopy sušeného ovocia. Záver každého jedinečného dúšku ponúka bohatú škálu od karamelu cez sherry až k rovnováhe mandlí a vanilky.

Škuner “Kirk and Sweeney” predával rum menším lodiam, ktoré zastavili po jeho boku a ktoré boli rýchlejšie a obratnejšie, ako flotila pobrežnej stráže. Tie rum pašovali na breh.

Informácie o produkte
Značka Kirk and Sweeney
EAN 856442005109
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Vek 23r.
Krajina Dominikánska republika
Počet kusov v kartóne 6 ks
Minimálny odber 1 ks