Renais Small Batch Gin 40% 0,70 L

Renais Small Batch Gin 40% 0,70 L

Novinka na sklade Za nákup získate 44 bodov
40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
44,90€ cena bez DPH 37,42€
Kedy tovar obdržím?
  • Osobný odber: dnes 
  • Doručenie kuriér: zajtra 
  • Doručenie BA EXPRES: dnes 
Popis produktu

Renais Small Batch Gin 40% 0,70 L

Renais Small Batch Gin je odvážny a živý nápoj s výrazným chuťovým profilom, inšpirovaný ľuďmi, výrobkami a pôvodom z Burgundska vo Francúzsku.

Za týmto prémiovým ginom stojí výnimočná herečka Emma Watson a jej brat Alex. Pri výbere tých správnych ingrediencií na ochutenie osobitého ginu výrobcovia dbali na maximálnu starostlivosť. Hroznové šupky sa zbierajú po lisovaní vína na výrobu základného liehu, čo pomáha minimalizovať odpad a zároveň prináša výnimočnú tekutinu. Prírodné zložky vrátane borievky, rajských zŕn, lipových kvetov a agátového medu vypestovaného partnerskými výrobcami dotvárajú živý chuťový profil ginu Renais.

Renais je modernou interpretáciou historického produktu - ginu 21. storočia, ktorého korene siahajú do minulosti. Všetko od výrobného procesu a fľaše až po destilát v nej vzdáva hold tomu, čo bolo predtým, ale žije tu a teraz. Destilovaný z upcyklovaného francúzskeho hrozna, vytvorený na základe tradícii generácií inšpirované terroirom Chablis v Burgundsku, pestovaný vo Francúzsku, destilovaný v Anglicku. Tento gin je navyše certifikovaný ako uhlíkovo neutrálny výrobok.

Gin Emmy a jej brata Alexa je inšpirovaný ľuďmi, výrobou a históriou z regiónu Chablis, kde ich otec Chris investuje do vína už viac ako 30 rokov. Značka Domaine Watson, ktorá existuje oddelene od Renais, zahŕňa niekoľko malých viníc Chablis a Irancy. Renais vyrába svoj gin z hroznových šupiek z viníc Domaine Watson, ktoré boli zachránené z procesu výroby vína, potom ich obohatí lisovaným hroznom grand cru a výberom prírodných bylín. Výsledok je dôkazom vášne dvoch generácií rodiny Watsonovcov pre oblasť a víno Chablis. V Renais nerobia obyčajný gin od celebrít. Vytvárajú tu skutočné rodinné dedičstvo. A vedia čo robia.

Informácie o produkte
Značka Renais
EAN 5070002130505
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Anglicko
Minimálny odber 1 ks