Slane Irish Whiskey 40% 0,70 L

Slane Irish Whiskey 40% 0,70 L

40%
Obsah alkoholu
0.7 l
Objem fľaše
Ľutujeme ale tento tovar už nie je zaradený v našej ponuke.
Popis produktu

Slane Irish Whiskey 40% 0,70 L

Táto írska lahôdka je dokonale vyladený blend 3x destilovaných whiskey, ktoré zreli v 3 druhoch sudov. Každý z nich odviedol svoju prácu znamenite a na konci je dokonale jemná, chuťovo bohatá írska whisky, ktorú si vychutnáte len tak, na ľade, alebo v koktailoch. Veľmi piteľná záležitosť!

Slane Irish Whiskey sa zrodila v írskom údolí Boyne, v pálenici neďaleko starobylého hradu Slane. Spája sa v nej írska tradícia, americký prístup k výrobe whiskey a trvalo udržateľná výroba s dôrazom na minimalizáciu odpadu. A aké je jej tajomstvo? Starostlivo vybrané obilia pestované priamo na mieste, pramenitá voda z rieky Boyne, trojnásobná destilácia a vyladený triple-cask proces zrenia. Po trojitej destilácii v troch destilačných kolónach sa dokonale jemný destilát z presunul do kombinácie troch typov sudov. Novo vypálené dubové sudy sa postarali o typické noty vanilky, už vyzreté sudy po Tennesee whiskey a bourbone pridali nádych karamelu, banánu a sliviek, sudy po vyhlásenej španielskej Oloroso sherry doladili formu tónmi korenia a hrozienok.

V Blend Slane Irish Whiskey sa stretávajú obilnej aj sladovej whisky. Výsledkom zrenia je zlatistá farba, vôňa ovocia, karamelu, maslových karameliek a vanilky s opáleným dubovým drevom v pozadí. Chuť je spočiatku výrazne korenistá, ale vzápätí nastupujú sladké tóny karamelu, vanilky a maslových karamel v sprievode sušeného ovocia. V závere zostáva sušené ovocie, tmavý cukor a drevité noty.

Informácie o produkte
Značka Slane
EAN 5099873010297
Objem 0.7 l
Veľkosť Bežné fľaše
Alk. 40%
Krajina Írsko
Minimálny odber 1 ks